Koolimaja

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldine Juhtkond Õpetajad Lasteaed Töötajad Tugipersonal Hoolekogu Tervisenõukogu

Ametikoht
 
Üldine (1)

Uuemõisa Lasteaed-Algkool

Lossi tn. 4, Haapsalu, 90401 Reg.kood: 75022485
+372 4724465
info@ula.edu.ee

Juhtkond (5)

Maia Tohver

direktor
+372 4724469
maia.tohver@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeval 6. ja 7. tund

Taimi Sarapuu

õppealajuhataja, klassiõpetaja
+372 4724469
taimi.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 6. tund
neljapäeval 7. tund

Lea Samarajev

majandusjuhataja
+372 4724465
lea.samarajev@ula.edu.ee


Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Triin Ollema

muusika, huvijuht
triin.ollema@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeval 7. tund
Õpetajad (15)

Aire Oruste

klassiõpetaja
aire.oruste@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Imbi Mäepere

klassiõpetaja
imbi.maepere@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Kaja Ladva

kehaline kasvatus
kaja.ladva@ula.edu.ee


Lehti Tammus

inglise keel, liikumine
hoolekogu liige
lehti.tammus@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7. tund

Liivi Mustkivi

klassiõpetaja
liivi.mustkivi@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeval 7. tund
kolmapäeval 7. tund

Maia Tohver

direktor
+372 4724469
maia.tohver@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeval 6. ja 7. tund

Moonika Nerman

klassiõpetaja, haridustehnoloog
moonika.nerman@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Silvia Ots

kehaline kasvatus
silvia.ots@ula.edu.ee


Sirje Kaasik

koorijuht
sirje.kaasik@ula.edu.ee


Sirje Sinitskaja

klassiõpetaja
sirje.sinitskaja@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeval 6 ja 7. tund

Taimi Sarapuu

õppealajuhataja, klassiõpetaja
+372 4724469
taimi.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 6. tund
neljapäeval 7. tund

Toomas Vallimäe

poiste tööõpetus
toomas.vallimae@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Triin Ollema

muusika, huvijuht
triin.ollema@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeval 7. tund

Triin Ratas

klassiõpetaja
triin.ratas@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

reedel 7. tund

Kai Puusepp

inglise keel
klassiõpetaja
kai.puusepp@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeval 6. tund
Lasteaed (12)

ULA - Lasteaed

Lossi tn. 4, Haapsalu, 90401 Reg.kood: 75022485
+372 4724457
lasteaed@ula.edu.ee


Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Sirje Jätsa

lasteaiaõpetaja
sirje.jatsa@ula.edu.ee


Pille-Riin Puhm

lasteaiaõpetaja
pilleriin.puhm@ula.edu.ee


Johanna Väljas

lasteaiaõpetaja
johanna.valjas@ula.edu.ee


Aino Laurand

lasteaia abiõpetaja


Merilin Palu

lasteaia abiõpetaja, puhastusteenindaja


Triin Ollema

muusika, huvijuht
triin.ollema@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeval 7. tund

Lehti Tammus

inglise keel, liikumine
hoolekogu liige
lehti.tammus@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7. tund

Mari-Epp Täht

haridusnõunik
Mari-epp.Taht@haapsalulv.ee


Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
mirjamtinno@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T, N, R kell 8.15 - 14.00
Pereteraapia vastuvõtuajad E ja K kokkuleppel.

Liisa Reimann

logopeed
liisa.tugiteenused@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

K kell 8.00 - 15.00
Töötajad (12)

Lea Samarajev

majandusjuhataja
+372 4724465
lea.samarajev@ula.edu.ee


Rando Pajuste

IT süsteemiadministraator
rando.pajuste@ula.edu.ee


Ülle Sass

raamatukoguhoidja
ylle.sass@ula.edu.ee


Sirje Kann

puhastusteenindaja


Triin Kann

puhastusteenindaja


Merilin Palu

lasteaia abiõpetaja, puhastusteenindaja


Uku Trik

töömees


Ene Engmann

peakokk
ene.engmann@ula.edu.ee


Lea Mikk

kokk


Astra Pärna

kokaabi


Maria Võrklaev

eripedagoog
maria.vorklaev@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K kell 8.15 - 15.00

Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
mirjamtinno@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T, N, R kell 8.15 - 14.00
Pereteraapia vastuvõtuajad E ja K kokkuleppel.
Tugipersonal (5)

Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
mirjamtinno@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T, N, R kell 8.15 - 14.00
Pereteraapia vastuvõtuajad E ja K kokkuleppel.

Maria Võrklaev

eripedagoog
maria.vorklaev@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K kell 8.15 - 15.00

Kirsi Rank

psühholoog
+372 5919 4114
kirsirank@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kool: E kell 9.10 - 15.00
Lasteaed: R kell 9.00 - 11.00

Liisa Reimann

logopeed
liisa.tugiteenused@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

K kell 8.00 - 15.00

Eve Laherand

tervishoiutöötaja
+372 523 0578

Vastuvõtuaeg:

E kell 8.15 - 11.30
Hoolekogu (8)

Kairi Kliss

hoolekogu esimees
veikene@hotmail.com


Lehti Tammus

inglise keel, liikumine
hoolekogu liige
lehti.tammus@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7. tund

Toomas Vallimäe

koolipidaja esindaja - liige
toomas.vallimae@ula.edu.ee


Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Ly Lillepea

hoolekogu liige
lyylillepea@gmail.com


Taavi Kuusik

hoolekogu liige


Argo Hussar

hoolekogu liige


Janno Aser

haridusasutuse toetaja - liige

Tervisenõukogu (7)

Kai Puusepp

inglise keel
klassiõpetaja
kai.puusepp@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeval 6. tund

Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Kairi Kliss

hoolekogu liige


Toomas Vallimäe

poiste tööõpetus
toomas.vallimae@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Maia Tohver

direktor
+372 4724469
maia.tohver@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeval 6. ja 7. tund

Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
mirjamtinno@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T, N, R kell 8.15 - 14.00
Pereteraapia vastuvõtuajad E ja K kokkuleppel.

Hugo-Richard Ojamäe

õpilane

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Koolimaja

Üldinfo