MEIST

Tunnustused

Ettevõtlik kool

Saavutasime ettevõtliku kooli baastaseme 2020. aastal.
2023. aastal saavutasime hõbetaseme kvaliteedimärgise.

Oleme osalenud edulugude konkursil, kus oleme saavutanud mitmeid auhinnalisi kohti:
2018 - ULAkad märkavad ja jagavad. Üle-Eestilise  edulugude konkursi nominent kategoorias “Õppimine on põnev”
2020 - “Väikesest heateost kasvab suur” Läänemaa parim kategoorias “Noorte algatus”
2020 - “Ulakate käsitöö jõululaat” Läänemaa parim kategoorias “Ettevõtlik haridustegu”
2021 - Läänemaa õppeasutuste ühisprojekt “Õpilaselt õpilasele” II koht kategoorias
           “Parimad praktikad TULEMi rakendamisel”
           ”Uuemõisa Lasteaed-Algkoolis tegutseb õpilasaktiiv” III koht kategoorias “Ettevõtlik haridustegu”
2022 - Üleilmne kultuuripäev- ULA kultuuritund II-III koht Läänemaal
2022 - Kooli legendi loomine  Läänemaa eripreemia

Erasmus+ ja Euroopa solidaarsuskorpuse agentuur

2016 - kuldõun II koht kategoorias “Digitaalne haridustegu” interaktiivne orienteerumismäng “Lobisev mõis”
2017 - Euroopa Vabatahtlik Teenistus - vastuvõtva ja koordineeriva organisatsiooni akrediteering
2021 - Euroopa Solidaarsuskorpuse Juhtorganisatsiooni kvaliteedimärgis

Ettevõtlik kool

Saavutasime ettevõtliku kooli baastaseme 2020. aastal.
2023. aastal saavutasime hõbetaseme kvaliteedimärgise.

“Parimad praktikad TULEMi rakendamisel”

2022 - Üleilmne kultuuripäev- ULA kultuuritund II-III koht Läänemaal
2022 - Kooli legendi loomine  Läänemaa eripreemia