Uudised

Nuti-Mati matemaatika Eesti karikavõistlused olid edukad 23. aprill Karina Voogla


17. aprillil toimusid Pärnus Nuti-Mati matemaatika Eesti karikavõistlused. Meie kooli võistkond, koosseisus Ralph Robert Viiret, Karl Oskar Kurst ja Brent Saroos, saavutasid suurepärase 7. koha. Kiidame väga tublisid matemaatikuid, nende juhendajaid ning täname abilisi, tänu kellele lapsed Pärnusse võistlustele jõudsid.

Suur aitäh ka kõikidele meie kooli õpilastele, kes tegid selle toreda võistlushooaja kaasa! Rõõm on tõdeda, et kõik klassid võtavad võistlusest aktiivselt osa. Täname õpetajaid, kes lapsi ikka pisut tagant tõukavad! See oli meie parim võistlushooaeg.

17. aprillil toimusid Pärnus Nuti-Mati matemaatika Eesti karikavõistlused. Meie kooli võistkond, koosseisus Ralph Robert Viiret, Karl Oskar Kurst ja Brent Saroos, saavutasid suurepärase 7. koha. Kiidame väga tublisid matemaatikuid, nende juhendajaid ning täname abilisi, tänu kellele lapsed Pärnusse võistlustele jõudsid.

Suur aitäh ka kõikidele meie kooli õpilastele, kes tegid selle toreda võistlushooaja kaasa! Rõõm on tõdeda, et kõik klassid võtavad võistlusest aktiivselt osa. Täname õpetajaid, kes lapsi ikka pisut tagant tõukavad! See oli meie parim võistlushooaeg.