Koolielu

Huviringide ajad


HUVIRING

JUHENDAJA

KOHT

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Liiklusring (4.klass)

(alustab 11.09)

Aire Oruste

2. klassis

 

   

 

6.tund

Robootika (2.-6.klass)

(alustab 28.09)

Sirje Sinitskaja

Vahesaalis

6. tund 

 

 

 

6. tund

Mänguline robootika (alustab 05.10)

Moonika Nerman

1. klassis

5. tund

   

 

 

Avastusõpe (2.-3.klass)

(alustab 16.09)

Kaie Raud

3B klassis

 

 

6.-7. tund

   

Kandlering

(alustab 08.09)

Triin Ollema

Muusikaklassis

 

6.-7. tund

   

 

Programmeerimine

(alustab 10.09)

Rando Pajuste

arvutiklassis

     

6. tund: 1.-2.kl

7. tund: 3.-6.kl

 

Videoring (4.-6.klass)

(alustab 09.09)

Rando Pajuste

arvutiklassis

   

7. tund

   

Tütarlaste liikumisring (2.-5.klass)

(alustab 17.09)

Liivi Mustkivi

saalis, vahesaalis

 

 

 

6.-7.tund

 

Rahvatantsurühmad (2.-3.klass)

(alustab 07.09)

Imbi Mäepere ja Triin Ollema

saalis, vahesaalis

6.tund

   

6.tund

 

Rahvatantsurühmad (1.klass ja 4.-6.klass)

(alustab 22.09)

Pille Meeles

saalis, vahesaalis

7. tund: 4.-6.kl

6. tund: 2.-3.kl

6. tund: 1.kl

7. tund: 4.-6.kl

     

Plokkflöödiansambel (2.-6.klass)

(alustab 09.09)

Sirje Kaasik

saalis,

muusikaklassis

   

6. tund: 2.-6.kl

   

Mudilaskoor

(alustab 09.09)

Sirje Kaasik

muusikaklassis

   

7. tund

   

Puutööring (4.-6.klass)

(alustab 14.09)

Toomas Vallimäe

Poiste tööõpetuse klass

7.-8.tund

 

     

HUVIRING

JUHENDAJA

KOHT

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Liiklusring (4.klass)

(alustab 11.09)

Aire Oruste

2. klassis

 

   

 

6.tund

Robootika (2.-6.klass)

(alustab 28.09)

Sirje Sinitskaja

Vahesaalis

6. tund 

 

 

 

6. tund

Mänguline robootika (alustab 05.10)

Moonika Nerman

1. klassis

5. tund

   

 

 

Avastusõpe (2.-3.klass)

(alustab 16.09)

Kaie Raud

3B klassis

 

 

6.-7. tund

   

Kandlering

(alustab 08.09)

Triin Ollema

Muusikaklassis

 

6.-7. tund

   

 

Programmeerimine

(alustab 10.09)

Rando Pajuste

arvutiklassis

     

6. tund: 1.-2.kl

7. tund: 3.-6.kl

 

Videoring (4.-6.klass)

(alustab 09.09)

Rando Pajuste

arvutiklassis

   

7. tund

   

Tütarlaste liikumisring (2.-5.klass)

(alustab 17.09)

Liivi Mustkivi

saalis, vahesaalis

 

 

 

6.-7.tund

 

Rahvatantsurühmad (2.-3.klass)

(alustab 07.09)

Imbi Mäepere ja Triin Ollema

saalis, vahesaalis

6.tund

   

6.tund

 

Rahvatantsurühmad (1.klass ja 4.-6.klass)

(alustab 22.09)

Pille Meeles

saalis, vahesaalis

7. tund: 4.-6.kl

6. tund: 2.-3.kl

6. tund: 1.kl

7. tund: 4.-6.kl

     

Plokkflöödiansambel (2.-6.klass)

(alustab 09.09)

Sirje Kaasik

saalis,

muusikaklassis

   

6. tund: 2.-6.kl

   

Mudilaskoor

(alustab 09.09)

Sirje Kaasik

muusikaklassis

   

7. tund

   

Puutööring (4.-6.klass)

(alustab 14.09)

Toomas Vallimäe

Poiste tööõpetuse klass

7.-8.tund