Koolielu

Huviringide ajad


HUVIRING

JUHENDAJA

KOHT

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Liiklusring

(alustab 16.09)

Aire Oruste

1. klassis

6. tund

   

 

 

Robootika

(alustab 16.09)

Sirje Sinitskaja

Vahesaalis

5. tund: 1.kl

6. tund: 4.kl

6. tund: 2.kl

 

 

6. tund: 3.kl ja 5.kl

Kabe (alustab 13.09)

Kalev Randlaine

4B. klassis

     

 

6.-7. tund

Puutöö (4.-6.klass)

(alustab 16.09)

Toomas Vallimäe

Puutööklass

7.-8. tund

       

Kunstiring

(alustab 17.09)

Saskia Voogla

2B. klassis

 

6.-7. tund

   

 

Programmeerimine

(alustab 12.09)

Rando Pajuste

arvutiklassis

     

6. tund: 1.-2.kl

7. tund: 3.-6.kl

 

Videoring (4.-6.klass)

(alustab 18.09)

Rando Pajuste

arvutiklassis

   

7. tund

   

Fotoring

(alustab 17.09)

Karina Voogla

arvutiklass

 

7.-8. tund

     

Tütarlaste liikumisring

(alustab 19.09)

Liiv Mustkivi

saalis, vahesaalis

 

   

6.-7.tund

 

Rahvatantsurühmad

(4.-6.kl alustab 09.09; 2.-3.kl 16.09)

Pille Meeles ja Imbi Mäepere

saalis, vahesaalis

7. tund: 4.-6.kl

6. tund: 2.-3.kl

       

Plokkflöödi ring

(1.kl alustab 18.09; 2.-6.kl 11.09)

Karin Sarapuu

Sirje Kaasik

saalis,

muusikaklassis

   

6. tund: 1.kl

6. tund: 2.-6.kl

   

Mudilaskoor

(alustab 11.09)

Sirje Kaasik

muusikaklassis

   

7. tund

   

Eelkool

Liivi Mustkivi

 

 

 

     
HUVIRING JUHENDAJA KOHT ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
Liiklusring (alustab 16.09) Aire Oruste 1. klassis 6. tund        
Robootika (alustab 16.09) Sirje Sinitskaja Vahesaalis 5. tund: 1.kl 6. tund: 4.kl 6. tund: 2.kl     6. tund: 3.kl ja 5.kl
Kabe (alustab 13.09) Kalev Randlaine 4B. klassis         6.-7. tund
Puutöö (4.-6.klass) (alustab 16.09) Toomas Vallimäe Puutööklass 7.-8. tund        
Kunstiring (alustab 17.09) Saskia Voogla 2B. klassis   6.-7. tund      
Programmeerimine (alustab 12.09) Rando Pajuste arvutiklassis       6. tund: 1.-2.kl 7. tund: 3.-6.kl  
Videoring (4.-6.klass) (alustab 18.09) Rando Pajuste arvutiklassis     7. tund    
Fotoring (alustab 17.09) Karina Voogla arvutiklass   7.-8. tund      
Tütarlaste liikumisring (alustab 19.09) Liiv Mustkivi saalis, vahesaalis       6.-7.tund  
Rahvatantsurühmad (4.-6.kl alustab 09.09; 2.-3.kl 16.09) Pille Meeles ja Imbi Mäepere saalis, vahesaalis 7. tund: 4.-6.kl 6. tund: 2.-3.kl        
Plokkflöödi ring (1.kl alustab 18.09; 2.-6.kl 11.09) Karin Sarapuu Sirje Kaasik saalis, muusikaklassis     6. tund: 1.kl 6. tund: 2.-6.kl    
Mudilaskoor (alustab 11.09) Sirje Kaasik muusikaklassis     7. tund    
Eelkool Liivi Mustkivi