MEIST

Õpilasaktiiv

ULA õpilasaktiiv loodi kooli 2020. aastal eesmärgil edendada ja rikastada kooli huvitegevust. Õpilasaktiiv esindab kaasõpilaste huve ning aitab nende poolt esitatud murekohtadele lahendusi leida. Õpilasaktiivi abistab huvijuht.

Õpilasaktiivi liikmed õpivad tegevuste- ja ajaplaneerimist, koostööd, probleemide lahendamist ja juhtimisoskust. Lisaks tõuseb noorte enesekindlus ja ettevõtlikus. Aastate jooksul on ÕA korraldanud mitmeid põnevaid üritusi ja tegevusi:

- Mängupäev

- Eesti mäng

- Vembupäev

- Aktiivne koolinädal

- Jõulukaardid hooldekodudele (koostöös lasteaiaga)

- Jõuluõhtu

- Filmiõhtu

Õpilasaktiiv on õpilaste vabatahtlik esindus, millesse saavad kandideerida 4.-6. klassi õpilased. Liikmed valitakse üheks õppeaastaks. 2023/2024 õppeaasta ÕA liikmed:

Juht – Sofia Allkivi

Asejuht – Isabelle Kajak

Liikmed – Luisa Paesüld, Kaisa Reimer, Sille M. Veltman, Inga Uus, Kristjan Pärnapuu, Thorolf Ollema, Grete Lukan