Emakeelenädal 18. märts Karina Voogla

Kooli tegus emakeelenädal on selleks korraks läbi saanud. 12. märtsil käis koolil külas Aidi Vallik, kes võeti laste poolt väga soojalt vastu. Talle laulis koor, loeti luuletusi ja tutvustati õpilaste loetud raamatuid. Kirjanik vastas laste küsimustele ning rääkis ka, kuidas mõni lugu sündis. Hiljem jagas kirjanik soovijatele ka autogramme. 12. märtsil kirjutasid õpilased etteütlust, mille järel sal iga klassi parim kirjutaja öölugemisel kiituskirja. 14. märtsil toimus mälumäng teemal ''Minu armas eesti keel'', kus osalesid I-II kooliaste. Sama päeva õhtul algas öölugemine, kus lapsed võtsid osa erinevatest töötubadest, vaatasid ''Kaunitar ja koletis'' filmi ning lugesid enne magamaminekut üksteisele lugusi.