Emakeelenädal ULAs 24. märts Karina Voogla

Emakeelenädalal viisid raamatukoguhoidja Ülle ja huvijuht Karina kooli raamatukogus läbi emakeelejooksu ning korraldasid õpilastele kaks töötuba - slängituba ja muinasjututuba. Töötubades tutvuti erinevate slängidega, loeti jutukesi, lahendati vanasõnu ja mõistatusi ning tuletati meelde vanu muinasjutte.

Nädala lõpul toimus mälumäng teemal "Släng, keel ja mõistatused", kus seekord osalesid ka 1.-3.klassi õpilased. Väiksematele koostasid mälumängu küsimused 4.klassi õpilased koos õpetaja Taimi ja Imbiga.

Emakeelenädala lõpetas imeline jutuvestja Piret Päär, kes saabus meie juurde 22.märtsil.