Jõulumängud 19. detsember Karina Voogla

Detsembrikuus toimus raamatukogus ja kooli koridorides kaks toredat mängu. Esimene neist oli ''Kuhu peidavad ennast päkapikud?'', kus õpilased pidid kooli koridoridelt üles leidma 15 päkapikku. Õigesti vastasid:

Inga (1.klass)

Gervin (1.klass)

Triinu (1. klass)

Kaisa (2.a klass)

Annabel (5.klass)

Lisaks otsimismängule oli raamatukogus jõulumäng, kus õpilased pidid luuletusest üles leidma soovi ''Häid pühi!''. Õigesti vastasid:

Janett (1.klass)

Siim, Sine, Roland, Adriana, Ralph, Kaisa, Helena Maria, Ailen, Sofia, Annabel, Laura, Kertu, Mairon ja Kevin Kenert (2.a klass)

Anette (3.klass)

Birgita ja Kristiina (4.b klass)

Annabel, Merit ja Martin (5.klass)

Dimitri ja Artur (6.klass)

Inga (1.klass)

Gervin (1.klass)

Triinu (1. klass)

Kaisa (2.a klass)

Annabel (5.klass)

Anette (3.klass)

Birgita ja Kristiina (4.b klass)

Annabel, Merit ja Martin (5.klass)

Dimitri ja Artur (6.klass)