"Kõnni palju jaksad!" tulemused 05. mai Karina Voogla

Teist aastat järjest toimus 26.aprillist kuni 2.maini „Kõnni palju jaksad!“ väljakutse. Osa võttis 33 aktiivset ULAkat, kes kokku kõndisid kokku üle 2400 kilomeetri!

Klasside kõige aktiivsemad kõndijad olid:

Joonatan Kajak, 1.kl (64,91 km)

Jaagup Ilves, 2.kl (65,94 km)

Ailen Tänna, 3.a kl (73,85 km)

Isabelle Kajak 3.b kl (77,88 km)

Johannes Kajak, 5.b kl (86,19 km)

Karl-Martin Aleksandrov, 5.a kl (91,14 km)

Anete Pindmaa, 6.kl (90,03 km)

Kooli kõige aktiivsem õpetaja oli Sirje Sinitskaja (127 km) ja lapsevanem Ida Joao-Hussar (200,2 km)

Kooli kõige aktiivsem perekond, kuhu kuuluvad Argo Hussar, Ida Joao-Hussar ja Karl-Martin Aleksandrov, kõndisid kokku 480,34 km!

Samuti sooviksime esile tuua ning tunnustada perekonda, kes kõndisid kokku 375,91 km - Joonatan Kajak, Isabelle Kajak, Johannes Kajak ja Dina Timofejeva.

Palju õnne võitjatele!

Lisaks kõndimisele palusime õpilastel märgata enda ümbrust, märgata probleemkohta, teha sellest pilt ning pakkuda välja omapoolne lahendus.

Sille Veltman (2.klass): „ Meie tänaval pole ühtegi prügikasti. Oleks vaja prügikasti.“
Ailen Tänna (3.A) : „ Käisin kooli juures kiikumas. Nägin prahti ja panin prügikasti.“
Ailen Tänna (3.A) : „Käisime samme kogumas, leidsime väga palju prahti. Viskasime prügikasti.“
Rauno Ling (3.A): „Kui märkad konna teel, aita ta üle tee.“

Klasside kõige aktiivsemad kõndijad olid:

Joonatan Kajak, 1.kl (64,91 km)

Jaagup Ilves, 2.kl (65,94 km)

Ailen Tänna, 3.a kl (73,85 km)

Isabelle Kajak 3.b kl (77,88 km)

Johannes Kajak, 5.b kl (86,19 km)

Karl-Martin Aleksandrov, 5.a kl (91,14 km)

Anete Pindmaa, 6.kl (90,03 km)

Palju õnne võitjatele!

Rauno Ling (3.A): „Kui märkad konna teel, aita ta üle tee.“