Kõrvitsad Tallinna loomaaiale 24. september Karina Voogla

Veelkord kõrvitsatest!

Märkasime kevadel Tallinna loomaaia üleskutset, kus paluti loomaaia asukatele kõrvitsaid kasvatada. Edastasime selle vahva mõtte kohe ka oma kooli õpilastele. Nüüd on kätte jõudnud saagikoristamise aeg ning meiegi kogusime oma koolipere poolt kasvatatud kõrvitsad kokku, et need ühiselt loomaaia poole teele panna.

Suur aitäh kõigile, kes kõrvitsaid kasvatasid ning loomaaia asukatele tõid!

Kogusime kokku 52 kõrvitsat ning suure hulga suvi- ja pudelkõrvitsaid.

Kõrvitsate kasvatamisest võtsid osa Endriko Toombu, Thorolf Ollema, Kertu Kaldoja, Rauno Ling, Ailen Tänna, Sofia Allkivi, Ralph Robert Viiret, Karli Kliss, Jako, Arp ja Frank Palmiste, Triinu, Kaisa ja Kristiina Reimer, Lisett-Rosette ja Lisann-Anette Jätsa, Ats Ira, Siie Grete Klemmer, Sander Paat, Loviise Aurelia Dobreluts, Hugo Richard Ojamäe, Riho Tapner.

Kõrvitsate kasvatamise ning kogumise projekti vedas õp Imbi Mäepere, abiks oli õp Triin Ollema.

Veelkord kõrvitsatest!

Suur aitäh kõigile, kes kõrvitsaid kasvatasid ning loomaaia asukatele tõid!

Kogusime kokku 52 kõrvitsat ning suure hulga suvi- ja pudelkõrvitsaid.