Kutsume ULAkaid liikuma! 03. aprill Karina Voogla

Praegusel ajal on eriti oluline hoida oma vaimset ja füüsilist tervist. Saada meile 30-sekundiline treeningvideo, kuidas sina või sinu pere oma tervist hoiab. Saadetud videotest paneme kokku muusikavideo, mida jagame meie kooli kodulehel ja Facebookis.

Videofaili nimeks pane oma klass ning sinu ees- ja perekonnanimi. Parima kvaliteedi saamiseks jaga videot oma Google Drive'i kaudu Rando.Pajuste@ula.edu.ee e-mailiga hiljemalt 17. aprilliks.

Kui jääd hätta, küsi julgelt abi!

Kui jääd hätta, küsi julgelt abi!