"Liikuda on lahe!" väljakutse tulemused 30. aprill Karina Voogla

22.-28.aprill kutsusime kõiki lapsevanemaid, õpilasi ja töötajaid liikuma ning minuteid koguma. Väljakutse eesmärk oli võimaldada osalejatel tegeleda erinevate spordialadega, millega ei ole alati võimalik samme lugeda. Seega, mida rohkem väljas korraga liikusid, seda rohkem minuteid endale kogusid! Tulemused on järgmised: Kooli kõige aktiivsem õpilane oli Trevor IIlves, kes liikus kokku 1379 minutit. Kooli kõige aktiivsem lapsevanem oli Liis Umda, kes liikus kokku 576,14 minutit. Kooli kõige aktiivsem töötaja oli Sirje Sinitskaja, kes liikus kokku 606,14 minutit. Palju õnne! Karikad anname võitjatele üle järgmisel kooli kogunemisel.