Mälumäng „Läänemaa vaatamisväärsused'' 20. veebruar Karina Voogla

20. veebruaril toimus meie selle aasta teine mälumäng ja teemal ''Läänemaa vaatamisväärsused'', kus osalesid 4.-.6.klassi 10 meeskonda. Nii mõnigi küsimus pani õpilastel pead murdma, kuid tuletame meelde, et enne igat mälumängu pannakse kooli tabloole mitmeid vihjeid, mis aitab õpilastel mälumänguks ette valmistuda. Sellel korral oli tablooga hästi tutvunud võistkond ''Härra Seen'', mida oli ka nende tulemustes näha - 17 punkti 25-st. Hetkel juhivad mälumängu võistlust:

võistkond ''Härra Seen'' - Annabel, Anete, Diana (37 punkti)

võistkond ''3 tüdrukut'' - Siie Grete, Mari Kret, Laura (25,5 punkti)

võistkond ''Simpsonid'' - Anna-Britt, Johan, Kristjan (22,5 punkti)

võistkond ''Härra Seen'' - Annabel, Anete, Diana (37 punkti)

võistkond ''3 tüdrukut'' - Siie Grete, Mari Kret, Laura (25,5 punkti)

võistkond ''Simpsonid'' - Anna-Britt, Johan, Kristjan (22,5 punkti)