Sõbrapäeva sündmused 15. veebruar Karina Voogla

Tänavu ULAkate sõbrapäev oli väga teguderohke! Mis siis täpsemalt toimus?

Sõbrapäevahommikul ootasid 4. klassi inglise keele ringi õpilased koolikaaslasi valgesse saali, et koos vabatahtlike Laura ja Marie abil etendada lugu kutsikast, kes otsis endale kodu. Suurepärast inglise keelt näitasid Nora, Janelle, Anmarii, Anna, Kendra ja Lisette. Suur kiitus näitlejatele ja nende juhendajatele - õpetaja Lehti, Kai, Saskia ja Mari.

Seejärel kuulutas 6.b klass loomakaitsepäeval alustatud projekt lõppenuks. Projekti raames koguti raha Läänemaa Loomade varjupaigale ja Loomapäästegrupile. Õpilased otsisid välja endal seisma jäänud riided ja raamatud ning panid need Yaga keskkonda müüki. Osaleti ka kooli jõululaadal ja detsembris tuli appi Karja Basaar, kuhu said õpilased asjad müüki viia ilma kohatasuta. Koos koguti kokku 96€, mis jagati ära võrdselt kahe organisatsiooni vahel.

Päeva kõige suurem ettevõtmine hakkas pihta juba päev varem. Soovides tänada neid, kes on meile olulised, valmistas iga klass koogi või lausa mitu! Tuuru Karjamõis, Haapsalu Tarbjate Ühistu, HKHK, Eladne, Haapsalu Päästekomando, Amii küünlakoda, Iloni Imedemaa, Janno Aser ja reservpäästerühm, Haapsalu Kunstikool, Silver Raidla, Lääne Elu, Sirje Rahumägi, Ülle Sass, Uuemõisa Raamatukogu, Karja Basaar, Margit Seliste ja Ingrid Lõppe, Haapsalu Lasteraamatukogu – aitäh, et olete meie sõbrad! ❤️

Tänavu ULAkate sõbrapäev oli väga teguderohke! Mis siis täpsemalt toimus?