Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Lasteaed Hoolekogu Juhtkond Töötajad Tugipersonal

Ametikoht
 

Aire Oruste

klassiõpetaja
aire.oruste@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Imbi Mäepere

klassiõpetaja
imbi.maepere@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Kai Puusepp

klassiõpetaja
kai.puusepp@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Lehti Tammus

inglise keel, liikumine
hoolekogu liige
lehti.tammus@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7. tund

Liivi Mustkivi

klassiõpetaja
liivi.mustkivi@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeval 7. tund
kolmapäeval 7. tund

Maia Tohver

direktor
+372 4724469
maia.tohver@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeval 6. ja 7. tund

Moonika Nerman

klassiõpetaja, haridustehnoloog
moonika.nerman@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Sirje Sinitskaja

klassiõpetaja
sirje.sinitskaja@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeval 6 ja 7. tund

Taimi Sarapuu

õppealajuhataja, klassiõpetaja
+372 4724469
taimi.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 6. tund
neljapäeval 7. tund

Triin Ollema

muusika, rütmika
triin.ollema@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeval 7. tund

Triin Ratas

klassiõpetaja
triin.ratas@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

reedel 7. tund

Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
mirjamtinno@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.00-17.00
Pereteraapia ajad kokkuleppel.

Maria Võrklaev

eripedagoog
maria.vorklaev@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K, 8.15 - 14.00

Eve Laherand

tervishoiutöötaja
+372 523 0578

Vastuvõtuaeg:

E, 8.15-11:30