Koolimaja

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldine Juhtkond Õpetajad Lasteaed Töötajad Tugipersonal Hoolekogu

Ametikoht
 
Üldine (1)

Uuemõisa Lasteaed-Algkool

Lossi tn. 4, Haapsalu, 90401 Reg.kood: 75022485
+372 4724465
info@ula.edu.ee

Juhtkond (5)

Maia Tohver

direktor
+372 4724469
maia.tohver@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Taimi Sarapuu

õppealajuhataja
+372 4724469
taimi.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

reede, 6. tund

Lea Samarajev

majandusjuhataja
+372 4724465
lea.samarajev@ula.edu.ee


Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Karina Voogla

huvijuht
karina.voogla@ula.edu.ee

Õpetajad (17)

Liivi Mustkivi

klassiõpetaja
liivi.mustkivi@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Maia Tohver

direktor
+372 4724469
maia.tohver@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Imbi Mäepere

klassiõpetaja
imbi.maepere@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeval 7. tund

Sirje Sinitskaja

klassiõpetaja
sirje.sinitskaja@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeval 7. tund

Aire Oruste

klassiõpetaja
aire.oruste@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 7. tund

Lehti Tammus

õpetaja
lehti.tammus@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeval 7. tund

Karin Liipa

muusikaõpetus
karin.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Taimi Sarapuu

õppealajuhataja
+372 4724469
taimi.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

reede, 6. tund

Triin Ratas

klassiõpetaja
triin.ratas@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

reedel 6. tund

Kaja Ladva

kehaline kasvatus
kaja.ladva@ula.edu.ee


Silvia Ladva

kehaline kasvatus
silvia.ladva@ula.edu.ee


Sirje Kaasik

koorijuht
sirje.kaasik@ula.edu.ee


Toomas Vallimäe

poiste tööõpetus
toomas.vallimae@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Saskia Voogla

klassiõpetaja
saskia.voogla@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Piret Riis

abiõpetaja
piret.riis@ula.edu.ee


Mari Vahter

õpetaja
mari.vahter@ula.edu.ee


Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
kehaline kasvatus
mirjam.tinno@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Lasteaed (11)

ULA - Lasteaed

Lossi tn. 4, Haapsalu, 90401 Reg.kood: 75022485
+372 4724457
lasteaed@ula.edu.ee


Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Moonika Nerman

lasteaiaõpetaja, haridustehnoloog
moonika.nerman@ula.edu.ee


Sirje Jätsa

lasteaiaõpetaja
sirje.jatsa@ula.edu.ee


Pille-Riin Puhm

lasteaiaõpetaja
pilleriin.puhm@ula.edu.ee


Aino Laurand

lasteaia abiõpetaja


Merilin Palu

lasteaia abiõpetaja
puhastusteenindaja


Karin Liipa

muusikaõpetus
karin.sarapuu@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lehti Tammus

õpetaja
lehti.tammus@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeval 7. tund

Mari-Epp Täht

haridusnõunik
Mari-epp.Taht@haapsalulv.ee


Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
kehaline kasvatus
mirjam.tinno@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Töötajad (12)

Karina Voogla

huvijuht
karina.voogla@ula.edu.ee


Rando Pajuste

IT süsteemiadministraator
rando.pajuste@ula.edu.ee


Ülle Sass

raamatukoguhoidja
ylle.sass@ula.edu.ee


Sirje Kann

puhastusteenindaja


Triin Kann

puhastusteenindaja


Merilin Palu

lasteaia abiõpetaja
puhastusteenindaja


Uku Trik

töömees


Ene Engmann

peakokk
ene.engmann@ula.edu.ee


Lea Mikk

kokk


Astra Pärna

kokaabi


Maria Võrklaev

eripedagoog
maria.vorklaev@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja K, 8.15 - 14.00

Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
kehaline kasvatus
mirjam.tinno@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Tugipersonal (3)

Mirjam Tinno

sotsiaalpedagoog
kehaline kasvatus
mirjam.tinno@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäevast reedeni kokkuleppel

Maria Võrklaev

eripedagoog
maria.vorklaev@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja K, 8.15 - 14.00

Eve Laherand

tervishoiutöötaja
+372 5230578

Vastuvõtuaeg:

E: 8.15 - 11:30
Hoolekogu (17)

? ?

lapsevanem - esimees


Toomas Vallimäe

koolipidaja esindaja - liige
toomas.vallimae@ula.edu.ee


Triin Ratas

klassiõpetaja
triin.ratas@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

reedel 6. tund

Saskia Voogla

klassiõpetaja
saskia.voogla@ula.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Pille Meeles

lasteaiaõpetaja, õppealajuhataja
pille.meeles@ula.edu.ee


Kerli Süster

vilistlane - liige


Anne Sula

lapsevanem - liige


Annika Armipaik Nukki

lapsevanem - liige


Argo Hussar

lapsevanem - liige


Hedi Kumm

lapsevanem - liige


Ingrid Lõppe

lapsevanem - liige


Janno Aser

haridusasutuse toetaja - liige


Kairi Kliss

lapsevanem - liige


Marju Sinikas

lapsevanem - liige


Renata Kuuse

lapsevanem - liige


Riina Simmer

lapsevanem - liige


Toomas Klemmer

lapsevanem - liige

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Koolimaja

Üldinfo