6.klass käis Toompea lossis ja tutvus Riigikogu eluga 30. jaanuar Karina Voogla

6.klassi õpilastel oli eile äärmiselt tegus päev. Nimelt said õpilased Playback show’l auhinnaks Riigikogu külastuse. Kohapeal tutvustas giid Riigikogu elu ja Toompea lossi ning osaleti põnevas infotunnis. Pika Hermanni tipus käidud, sammuti Coca-Cola Plaza poole, kus realiseeriti lapsevanemate poolt tehtud jõulukink. Vaadati filmi “Addamsite suguvõsa”, söödi popkorni ja lisaks nähti kino telgitaguseid. Suured tänud Moonika Helmele, lapsevanematele ja Coca-Cola Plazale!