Uudised

Hea Laps sai 30 23. aprill Karina Voogla


Hea Lapse klubi loodi 5 aastat tagasi, kuhu kuuluvad meie kooli kaks klassi - 6.a ja 6.b. Iga kuu saavad nad Hea Lapse uudiskirja põnevate loovtegevus ülesannetega ning nii mõnedki meie õpilaste valminud tööd on ilmunud ajakirja kaante vahele. 19.aprillil osalesid õpetajad Imbi Mäepere ja Triin Ollema ajakirja Hea Laps 30. sünnipäevapeol. Koostöö ajakirjaga on kestnud pikalt ning toonud meie õpilastele palju loomisrõõmu, mis on sageli tunnustatud ka toredate auhindadega!

Õpetajate Lehte ilmus ka artikkel, kus õpetaja Imbi jagab oma muljeid Hea Lapse ajakirja kasutamisest õppetöös: https://shorturl.at/qEHQ0 (lühendatud link)

Hea Lapse klubi loodi 5 aastat tagasi, kuhu kuuluvad meie kooli kaks klassi - 6.a ja 6.b. Iga kuu saavad nad Hea Lapse uudiskirja põnevate loovtegevus ülesannetega ning nii mõnedki meie õpilaste valminud tööd on ilmunud ajakirja kaante vahele. 19.aprillil osalesid õpetajad Imbi Mäepere ja Triin Ollema ajakirja Hea Laps 30. sünnipäevapeol. Koostöö ajakirjaga on kestnud pikalt ning toonud meie õpilastele palju loomisrõõmu, mis on sageli tunnustatud ka toredate auhindadega!

Õpetajate Lehte ilmus ka artikkel, kus õpetaja Imbi jagab oma muljeid Hea Lapse ajakirja kasutamisest õppetöös: https://shorturl.at/qEHQ0 (lühendatud link)