Uuemõisa Lasteaed-Algkool sai ''Ettevõtlik kool'' edulugude konkursil kahe eduloo eest Läänemaa parima tiitli 09. september Karina Voogla

2020. aasta keskpaigal saatis Uuemõisa Lasteaed-Algkool haridusprogrammi ''Ettevõtlik kool'' eduloo konkursile kaks lugu - ''Väiksest teost kasvab suur!'' ja ''ULAkate käsitöö jõululaat'', mille raames koguti annetusi Läänemaa loomade varjupaigale. Mõlemad tegevused pälvisid edulugude ettevõtliku haridusteo kategoorias Läänemaa parima tiitli ning saadetakse edasi novembris toimuvale üleriigilisele hindamisele. Oleme väga uhked oma ULAkate üle!